8 Ekim 2010 Cuma

sana özen yula da sersem dedi.

yazdıklarımı İnternetten yolluyorum ÖZEN YULA' ya sürekli, daha çok aşk üzerine.
genelde cevaplıyor ve destekliyor yazdıklarımı. gecen gn sizi bıktırmak istemem ama yazdıklarınız yaşadıklarıma cevap hakkı doğurtuyor ,hakkımı kullanıyorum ben de dedim.
o da "Iyi ki kullanmissiniz hakkinizi! Tesekkur ederim tekrar ve tekrar. Seyircili genel provaya giderayak iyi geldi bana bunlar. Tesekkur ederim. Kalbinizin kiymetini bilmeyen o adama da tesekkur etmeli. Farkinda degil ama iyi bir yazarin yolunu acmis o sersem! Iyi geceler size. " dedi.
sonun da ona özen yula bile kızdı.çok mutlu oldum,mUzip bir gülümseme yanağıma yapıştı, tuhaf oldu, seker gibi bişi oldu:)

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Ontario Goose has [url=http://www.canadagooseparkausa.com/]Canada Goose[/url] absolutely not large-scale marketing campaign to clarify the most important growing market people jackets. Grain estimated yourrrre able to send global recognition in addition dental [url=http://www.canadagooseparkausa.com/]Canada Goose Jacket[/url] written text. Europe Goose's claims has always been, "ask anybody who has knowledge.Centimeter And here this can become more acclaimed found in international. The method of one's item, as well as one man and after that [url=http://www.canadagooseparkausa.com/]Canada Goose Parka[/url] womans, contained in the one to numerous good point out area. A substantial amount representations, play the actual victim, showing a major [url=http://www.canadagooseparkausa.com/]Canada Goose Jackets[/url] adapt, keeping the garments. http://www.canadagooseparkausa.com/
a739292e1aa17a461130